LØRDAG 7. JULI

SALGSBODER OG UTSTILLERE ÅPNER                                    11:00    SENTRUM

PALLELØP VED BROA                                                                     11:00    KORNELIUSHOLMEN

CONVOY CUP –  MINNESTUND FOR KRIGSEILERENE         11:00    PARKEN

VIKINGETIDENS SKIPS-OG BÅTGRAVER Olle Hemdorff      11:30    ANDERSEN SJØHUSET

BARNAS DAG – PLUTSELIG SIRKUS  (GRATIS)                       12:00    GAMLA VERKSTEDET

BADEHUSET/BRYGGA                                                                    12:00    HOLMEN BRYGGE

KAFE’ PÅ VETERANSKIP                                                               12:00    M/S SANDNES

FESTIVALUTSTILLING                                                                  12:00    BYTUNET

MINNESTUND OG KRANSEPÅLEGGING I PARKEN            13:00    PARKEN

Kransepålegging v Bjørn Andersen fra Lillesand Sjømannsforening –   Skudeneshavn Sjømannsforenings Shantykor

BÅTBYGGERKUNSTEN                                                                  13:00    RÅSEGLARHUSET  – Knut Sørnes gir innføring av båtbyggerkunsten

VIKINGETIDENS SKIPS-OG BÅTGRAVER v/Olle Hemdorff   13:30    ANDERSEN SJØHUSET

POSTENS HISTORIE PÅ KARMØY v/Olav Svandal                14:00    RÅSEGLARHUSET

SLOGMÅKANE OG GEIR HALLELAND (GRATIS)                    14:00    KARMØYBANKEN ARENA

NB!! Dørene åpner kl. 13:00. 18 års aldersgrense inne

JAN INGE & BENT                                                                             16:00    SMIÅ UTE

GOODFOOT KONSERT                                                                    17:00    HOLMEN BRYGGE

DET BETALES –  BEATLES PARTY (GRATIS)                            19:00    GASSCO ARENA

HJEMMELAGET KONFEKT OG ANNET GODTERI                 19:00&20:30 VERDEN MINSTE KAFE’ v/Margit. Vea

RUNE BJERGA – HUMORSHOW «ON ICE»                                 21:00    KULTURHUSET  – Dørene åpner kl. 20.00

PLUMBO & KEIPSTEIN                                                                    21:00    KARMØYBANKEN ARENA  –   Dørene åpner kl. 20:00

OLE’s ANGELS                                                                                    21:00    SJØMANNSFORENINGEN

PAKKERS TRIO                                                                                  21:00    LANTERNEN

JOSE LUIS ALTAMIRANO                                                              21:00    SMIÅ

GEIR HALLELAND – KROKVELD                                                21:00    RÅSEGLARHUSETHANS PETTER

HANSEN & BENT EINAR JOHANSEN                                       21:00   M/S SANDNES

STORT FESTFYRVERKERI – SKUDEFESTIVALEN 25 ÅR    24:00   HAVNEBASSENGET

 

INFORMASJON: www.skudefestivalen.no   Tlf:  9001 4280

BILLETTSALG  www.ticketco.no   CIRCLE K/SHELL SKUDENESHAVN